Продукція > KYOCERA AVX > KAM21BR71H152KT
KAM21BR71H152KT
KAM21BR71H152KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM21BR71H152KT KAM21BR71H152KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1500 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
KAM21BR71H152KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF X7R 0805 10% AEC-Q200
товару немає в наявності
KAM21BR71H152KT KAM21BR71H152KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.5nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1.5nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C