KAP1102E
KAP1102E E-Switch
KAP.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.402" (10.20mm)
Actuator Level: Raised
Washable: No
Contact Material: Phosphor Bronze
Part Status: Active
Number of Positions: 2
на замовлення 924 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.402" (10.20mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Phosphor Bronze, Part Status: Active, Number of Positions: 2.
Інші пропозиції KAP1102E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAP1102E KAP1102E Виробник : E-Switch KAP1102E.pdf DIP Switches/SIP Switches 2 Position Extended Topside Off No Seal