KAQ05ACG1H100FH KYOCERA AVX Components
kaq-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 9180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAQ05ACG1H100FH Виробник : KYOCERA AVX Components kaq-series.pdf Cap Ceramic 10pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 626
товару немає в наявності
KAQ05ACG1H100FH Виробник : KYOCERA AVX KAQ_Series-3247730.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10PF 50V 1% 0402