Продукція > KYOCERA AVX > KAS15AR71H103KT
KAS15AR71H103KT
KAS15AR71H103KT KYOCERA AVX
KAS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAS15AR71H103KT KAS15AR71H103KT Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності
KAS15AR71H103KT KAS15AR71H103KT Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAS
Dielectric: X7R
Capacitance: 10nF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V