Продукція > KYOCERA AVX > KAS21BR72A222JM
KAS21BR72A222JM
KAS21BR72A222JM KYOCERA AVX
KAS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAS21BR72A222JM KAS21BR72A222JM Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
KAS21BR72A222JM KAS21BR72A222JM Виробник : KYOCERA AVX KAS-3223598.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 100V 5% 0805