Продукція > KYOCERA AVX > KAS21KR71H223KU
KAS21KR71H223KU
KAS21KR71H223KU KYOCERA AVX
KAS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAS21KR71H223KU KAS21KR71H223KU Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.022 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
KAS21KR71H223KU KAS21KR71H223KU Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .022UF 50V 10% 0805