Продукція > KYOCERA AVX > KAS21KR72A223KU
KAS21KR72A223KU
KAS21KR72A223KU KYOCERA AVX
KAS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAS21KR72A223KU KAS21KR72A223KU Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
KAS21KR72A223KU KAS21KR72A223KU Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .022UF 100V 10% 0805