KB-17AG-240 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 240VAC 4.1KOhm 10A 4PDT
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук