KBP-5DG-24 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay 10A 24VDC 230Ohm Plug-In
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук