Продукція > AVX > KBS-27DA-3A
KBS-27DA-3A AVX
KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf
Виробник: AVX
Пьезоэлемент 3,0 кГц Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KBS-27DA-3A AVX
Description: BUZZER ELEMENT STD 1.4KHZ 30MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm), Type: Standard, Capacitance @ Frequency: 10000pF @ 1kHz, Termination: None, Part Status: Obsolete, Impedance: 1.5 kOhms, Frequency: 3 kHz.
Інші пропозиції KBS-27DA-3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KBS-27DA-3A Виробник : KYOCERA AVX KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf Description: BUZZER ELEMENT STD 1.4KHZ 30MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm)
Type: Standard
Capacitance @ Frequency: 10000pF @ 1kHz
Termination: None
Part Status: Obsolete
Impedance: 1.5 kOhms
Frequency: 3 kHz