Продукція > AVX > KBS-35DA-3G
KBS-35DA-3G AVX
KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf
Виробник: AVX
Пьезоэлемент 2,9 кГц Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис KBS-35DA-3G AVX
Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Feedback, Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 1kHz, Termination: None, Impedance: 350 Ohms, Frequency: 2.9 kHz.
Інші пропозиції KBS-35DA-3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KBS-35DA-3G Виробник : KYOCERA AVX KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Feedback
Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 1kHz
Termination: None
Impedance: 350 Ohms
Frequency: 2.9 kHz