Продукція > AVX / KYOCERA > KC2016K66.6667C1GE00
KC2016K66.6667C1GE00
KC2016K66.6667C1GE00 AVX / Kyocera
pkg_e.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 66.6667MHZ Clock OSCIL CMOS
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 66.6667MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 18mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 66.6667 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC2016K66.6667C1GE00 KC2016K66.6667C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX clock_k_e.pdf Description: XTAL OSC XO 66.6667MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 18mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 66.6667 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 18mA
Part Status: Active
Frequency: 66.6667 MHz