Продукція > KYOCERA AVX > KC2016K80.0000C1GE00
KC2016K80.0000C1GE00
KC2016K80.0000C1GE00 KYOCERA AVX
clock_k_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 80 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - KC2016K80.0000C1GE00 - Oszillator, 80MHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.63V, Produktreihe KC2016K, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 80MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.63V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: KC2016K Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC2016K80.0000C1GE00 KC2016K80.0000C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX KNSK-S-A0001465674-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - KC2016K80.0000C1GE00 - Oszillator, 80MHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.63V, Produktreihe KC2016K
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 80MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.63V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: KC2016K Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
KC2016K80.0000C1GE00 KC2016K80.0000C1GE00 Виробник : Kyocera AVX clock_k_e.pdf Standard Clock Oscillators 80.0000MHZ Clock OSC IL CMOS
Мінімальне замовлення: 4
KC2016K80.0000C1GE00 KC2016K80.0000C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX clock_k_e.pdf Description: XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Part Status: Active
Frequency: 80 MHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 80MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: KC2016K Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C