Продукція > KYOCERA AVX > KC2016K80.0000C1GECN
KC2016K80.0000C1GECN
KC2016K80.0000C1GECN KYOCERA AVX
clock_k_e-2885764.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators 80MHz 1.8V 2.0 x 1.6mm +/-50ppm
на замовлення 1983 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.0MM X 1.6MM CMOS, 80MHZ, 1.8V,, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC2016K80.0000C1GECN Виробник : KYOCERA AVX KC2016K80.0000C1GECN.pdf Description: 2.0MM X 1.6MM CMOS, 80MHZ, 1.8V,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Кількість Ціна