KC2016Z16.3840C1KX00
KC2016Z16.3840C1KX00 KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 16.384MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 317
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: CMOS; 16.384MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC, Type of generator: CMOS, Frequency: 16.384MHz, Resonator tolerance: ±20ppm, Capacitance: 15pF, Mounting: SMD, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Operating temperature: -40...85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC2016Z16.3840C1KX00 KC2016Z16.3840C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 16.384MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
KC2016Z16.3840C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 16.384MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 16.384MHz
Resonator tolerance: ±20ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Operating temperature: -40...85°C