Продукція > KYOCERA AVX > KC2016Z18.4320C15XXK
KC2016Z18.4320C15XXK
KC2016Z18.4320C15XXK KYOCERA AVX
clock_z_xz_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: CMOS; 18.432MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC, Type of generator: CMOS, Frequency: 18.432MHz, Resonator tolerance: ±30ppm, Capacitance: 15pF, Mounting: SMD, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Operating temperature: -40...105°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC2016Z18.4320C15XXK KC2016Z18.4320C15XXK Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e-3044365.pdf Standard Clock Oscillators Clock Oscillator,2.0x1.6x0.8mm size, CMOS, 18.4320MHz, 1.8, 2.5, 3.3V Compatible, +/-30ppm (-40 - +105C)
товару немає в наявності
KC2016Z18.4320C15XXK Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 18.432MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 18.432MHz
Resonator tolerance: ±30ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Operating temperature: -40...105°C