KC2016Z18.4320C1KX00 Kyocera International Inc. Electronic Components
clock_z_xz_e.pdf
Виробник: Kyocera International Inc. Electronic Components
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: CMOS; 18.432MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC, Type of generator: CMOS, Frequency: 18.432MHz, Resonator tolerance: ±20ppm, Capacitance: 15pF, Mounting: SMD, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Operating temperature: -40...85°C.
Інші пропозиції KC2016Z18.4320C1KX00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KC2016Z18.4320C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 18.432MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 18.432MHz
Resonator tolerance: ±20ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Operating temperature: -40...85°C