Продукція > KYOCERA AVX > KC2016Z28.6364C15XXK
KC2016Z28.6364C15XXK
KC2016Z28.6364C15XXK KYOCERA AVX
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 7.3mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 28.6364 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 7.3mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 28.6364 MHz, Base Resonator: Crystal.
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Current - Supply (Max): 7.3mA
Frequency: 28.6364 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KC2016Z28.6364C15XXK KC2016Z28.6364C15XXK Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e-3044365.pdf Standard Clock Oscillators Clock Oscillator,2.0x1.6x0.8mm size, CMOS, 28.6364MHz, 1.8, 2.5, 3.3V Compatible, +/-30ppm (-40 - +105C)