Продукція > KYOCERA AVX > KC2016Z32.7680C1KX00
KC2016Z32.7680C1KX00
KC2016Z32.7680C1KX00 KYOCERA AVX
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC2016Z32.7680C1KX00 KC2016Z32.7680C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 32.768MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 8mA
Part Status: Active
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KC2016Z32.7680C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 32.768MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Frequency: 32.768MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 15pF
Resonator tolerance: ±20ppm
Type of generator: CMOS
Operating voltage: 3.3V DC