KC2016Z7.37280C1KX00
KC2016Z7.37280C1KX00 Kyocera International Inc. Electronic Components
clock_z_xz_e.pdf
Виробник: Kyocera International Inc. Electronic Components
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
на замовлення 1270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: CMOS; 7.3728MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC, Type of generator: CMOS, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 15pF, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Resonator tolerance: ±20ppm, Frequency: 7.3728MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
KC2016Z7.37280C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 7.3728MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 15pF
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Resonator tolerance: ±20ppm
Frequency: 7.3728MHz