Продукція > KYOCERA AVX > KC2016Z96.0000C1KX00
KC2016Z96.0000C1KX00
KC2016Z96.0000C1KX00 KYOCERA AVX
Z_Series_X_Type.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2.0X1.6X0.8MM SIZE, C'MOS, 96MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 14.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 96 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.0X1.6X0.8MM SIZE, C'MOS, 96MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 14.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 96 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
KC2016Z96.0000C1KX00 KC2016Z96.0000C1KX00 Виробник : KYOCERA AVX Z_Series_X_Type.pdf Description: 2.0X1.6X0.8MM SIZE, C'MOS, 96MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 14.5mA
Part Status: Active
Frequency: 96 MHz