Продукція > AVX CORP/KYOCERA CORP > KC3225A106.250C3GE00
KC3225A106.250C3GE00
KC3225A106.250C3GE00 AVX Corp/Kyocera Corp
kc3225a_c3_e.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: OSC XO 106.25MHZ CMOS SMD
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 106.250MHZ 3.3V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225A106.250C3GE00 KC3225A106.250C3GE00 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp kc3225a_c3_e.pdf Description: OSC XO 106.25MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
KC3225A106.250C3GE00 KC3225A106.250C3GE00 Виробник : AVX / Kyocera kc3225a_c3_e-1132158.pdf Standard Clock Oscillators 106.250MHZ 3.3V