Продукція > AVX CORP/KYOCERA CORP > KC3225A12.0000C3GE00
KC3225A12.0000C3GE00
KC3225A12.0000C3GE00 AVX Corp/Kyocera Corp
kc3225a_c3_e.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
на замовлення 3731 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225A12.0000C3GE00 KC3225A12.0000C3GE00 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp kc3225a_c3_e.pdf Description: OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
KC3225A12.0000C3GE00 KC3225A12.0000C3GE00 Виробник : AVX / Kyocera kc3225a_c3_e-1132158.pdf Standard Clock Oscillators 12.0000MHZ 3.3V