Продукція > AVX / KYOCERA > KC3225A30.0000C3GE00
KC3225A30.0000C3GE00
KC3225A30.0000C3GE00 AVX / Kyocera
kc3225a_c3_e-1132158.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 30.0000MHZ 3.3V
на замовлення 1334 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225A30.0000C3GE00 KC3225A30.0000C3GE00 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp kc3225a_c3_e.pdf Description: OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD
на замовлення 16 шт:
товару немає в наявності