Продукція > KYOCERA AVX > KC3225A72.0000C30E00
KC3225A72.0000C30E00
KC3225A72.0000C30E00 KYOCERA AVX
kc3225a_c3_2020_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 72 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 72 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225A72.0000C30E00 KC3225A72.0000C30E00 Виробник : KYOCERA AVX kc3225a_c3_2020_e.pdf Description: XTAL OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Part Status: Obsolete
Frequency: 72 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KC3225A72.0000C30E00 KC3225A72.0000C30E00 Виробник : AVX / Kyocera kc3225a_c3_e-1132158.pdf Standard Clock Oscillators 3.3volts 72.00MHz 3.2x2.5mm