Продукція > KYOCERA AVX > KC3225K14.3182C1GE00
KC3225K14.3182C1GE00
KC3225K14.3182C1GE00 Kyocera AVX
clock_k_e.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Standard Clock Oscillators 14.3182MHZ Clock OSC IL CMOS
на замовлення 3347 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 3.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 14.3182 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225K14.3182C1GE00 KC3225K14.3182C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX clock_k_e.pdf Description: XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 3.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 14.3182 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 907 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 3.5mA
Part Status: Active
Frequency: 14.3182 MHz