Продукція > KYOCERA AVX > KC3225K32.7680C10E00
KC3225K32.7680C10E00
KC3225K32.7680C10E00 KYOCERA AVX
clock_k_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1970 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225K32.7680C10E00 KC3225K32.7680C10E00 Виробник : KYOCERA AVX clock_k_e.pdf Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Frequency: 32.768 MHz