Продукція > KYOCERA AVX > KC3225K32.7680C1GE00
KC3225K32.7680C1GE00
KC3225K32.7680C1GE00 Kyocera AVX
clock_k_e-2885764.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Standard Clock Oscillators 32.7680MHZ Clock OSCIL CMOS
на замовлення 1479 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC3225K32.7680C1GE00 KC3225K32.7680C1GE00 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp crystal_oscillators_handling_e.pdf Description: OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
KC3225K32.7680C1GE00 KC3225K32.7680C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX Components clockke.pdf Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R