KC355LD72J104KH01K
KC355LD72J104KH01K Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.1UF 630V X7T 2220
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 630V; X7T; ±10%; SMD; 2220; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1µF, Mounting: SMD, Tolerance: ±10%, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KC3, Operating voltage: 630V, Dielectric: X7T, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 330mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KC355LD72J104KH01K Виробник : MURATA c03e.ashx Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 630V; X7T; ±10%; SMD; 2220; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KC3
Operating voltage: 630V
Dielectric: X7T
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 330mm