Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355LD7LP564KV01L
KC355LD7LP564KV01L
KC355LD7LP564KV01L Murata Electronics
KC355_V01_E-1989667.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.56F 450VDC 10% X7T AEC-Q200
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER .56UF 450V X7T 2220, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.56 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC355LD7LP564KV01L KC355LD7LP564KV01L Виробник : Murata Electronics KC355_V01_E.pdf Description: CAP CER .56UF 450V X7T 2220
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.56 µF
на замовлення 387 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.56 µF