Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355LD7LQ474KV01L
KC355LD7LQ474KV01L
KC355LD7LQ474KV01L Murata Electronics
KC355_V01_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF