Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355QD7LF224KH01K
KC355QD7LF224KH01K
KC355QD7LF224KH01K Murata Electronics
KC355_LF_LG_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER .22UF 1KV X7T 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER .22UF 1KV X7T 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC355QD7LF224KH01K KC355QD7LF224KH01K Виробник : Murata Electronics KC355_LF_LG_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 0.22uF 1000VDC 10% X7T AEC-Q200
на замовлення 1455 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF