Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355TD72W105MH01K
KC355TD72W105MH01K
KC355TD72W105MH01K Murata Electronics
KC355_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 751 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 450V X7T 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC355TD72W105MH01K KC355TD72W105MH01K Виробник : Murata Electronics KC355_E.pdf Description: CAP CER 1UF 450V X7T 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1 µF