Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355TD7LP155MV01K
KC355TD7LP155MV01K
KC355TD7LP155MV01K Murata Electronics
KC355_V01_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1.5 µF.