Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355TD7LQ105MV01L
KC355TD7LQ105MV01L
KC355TD7LQ105MV01L Murata Electronics
KC355_V01_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - KC355TD7LQ105MV01L - Keramikvielschichtkondensator, 1 µF, 630 V, ± 20%, X7T, 4.8 mm, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7T, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Stapelhöhe: 4.8mm, Spannung (DC): 630V, Produktpalette: KC3 Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
на замовлення 591 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KC355TD7LQ105MV01L KC355TD7LQ105MV01L Виробник : MURATA KC355_V01_E.pdf Description: MURATA - KC355TD7LQ105MV01L - Keramikvielschichtkondensator, 1 µF, 630 V, ± 20%, X7T, 4.8 mm, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7T
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Stapelhöhe: 4.8mm
Spannung (DC): 630V
Produktpalette: KC3 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C