Продукція > MURATA > KC355WD7LQ125MV01K
KC355WD7LQ125MV01K
KC355WD7LQ125MV01K MURATA
3160773.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - KC355WD7LQ125MV01K - Keramikvielschichtkondensator, 1.2 µF, 630 V, 2220 [Metrisch 5750], ± 20%, X7T, 6.4 mm
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750]
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7T
euEccn: NLR
Kapazität: 1.2µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 630V
Produktpalette: KC3 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - KC355WD7LQ125MV01K - Keramikvielschichtkondensator, 1.2 µF, 630 V, 2220 [Metrisch 5750], ± 20%, X7T, 6.4 mm, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2220 [Metrisch 5750], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7T, euEccn: NLR, Kapazität: 1.2µF, Stapelhöhe: 6.4mm, Spannung (DC): 630V, Produktpalette: KC3 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 2
KC355WD7LQ125MV01K KC355WD7LQ125MV01K Виробник : MURATA 3160773.pdf Description: MURATA - KC355WD7LQ125MV01K - Keramikvielschichtkondensator, 1.2 µF, 630 V, 2220 [Metrisch 5750], ± 20%, X7T, 6.4 mm
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7T
euEccn: NLR
Kapazität: 1.2µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 630V
Produktpalette: KC3 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 415 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF