Продукція > AVX / KYOCERA > KC5032A106.250C10E00
KC5032A106.250C10E00
KC5032A106.250C10E00 AVX / Kyocera
G171_Mouser_KC5032Axx.xxxxC10E00-1158674.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 106.250MHz 3.63volts 5.0x3.2x1.0mm
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC5032A106.250C10E00 KC5032A106.250C10E00 Виробник : Kyocera International Inc. Electronic Components KC5032A-C1_Series.pdf Description: XTAL OSC XO 106.2500MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
KC5032A106.250C10E00 KC5032A106.250C10E00 Виробник : Kyocera International Inc. Electronic Components KC5032A-C1_Series.pdf Description: OSC XO 106.25MHZ CMOS SMD