Продукція > KYOCERA AVX > KC5032A106.250C1GE00
KC5032A106.250C1GE00
KC5032A106.250C1GE00 KYOCERA AVX
KC5032A-C1_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 106.2500MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 22mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 106.25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 106.2500MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 22mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 106.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC5032A106.250C1GE00 KC5032A106.250C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX AVX_KC5032A_C1-3181507.pdf Standard Clock Oscillators 106.250MHZ 1.8/2.5/3.3V
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
KC5032A106.250C1GE00 KC5032A106.250C1GE00 Виробник : AVX / Kyocera kc5032a_c1_e-1131607.pdf Standard Clock Oscillators 106.250MHZ 1.8/2.5/3.3V
на замовлення 840 шт:
KC5032A106.250C1GE00 KC5032A106.250C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX KC5032A-C1_Series.pdf Description: XTAL OSC XO 106.2500MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 22mA
Frequency: 106.25 MHz