Продукція > AVX / KYOCERA > KC5032A12.0000CMGE00
KC5032A12.0000CMGE00
KC5032A12.0000CMGE00 AVX / Kyocera
kc5032a_cm_e-1131338.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 12.0000MHZ 1.8/2.5/3.3/5V
на замовлення 860 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V, Current - Supply (Max): 7mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 12 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC5032A12.0000CMGE00 KC5032A12.0000CMGE00 Виробник : KYOCERA AVX kc5032a_cm_2016_e.pdf Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V
Current - Supply (Max): 7mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 12 MHz