Продукція > KYOCERA AVX > KC5032A14.3182CMGE00
KC5032A14.3182CMGE00
KC5032A14.3182CMGE00 KYOCERA AVX
kc5032a_cm_2016_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V
Current - Supply (Max): 7mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 14.3182 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V, Current - Supply (Max): 7mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 14.3182 MHz, Base Resonator: Crystal.