Продукція > AVX / KYOCERA > KC5032A48.0000CM0E00
KC5032A48.0000CM0E00
KC5032A48.0000CM0E00 AVX / Kyocera
G170_Mouser_KC5032Axx.xxxxCM0E00-1158620.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 48MHz 5.5volts 5.0x3.2x1.0mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V, Current - Supply (Max): 9.5mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 48 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC5032A48.0000CM0E00 KC5032A48.0000CM0E00 Виробник : KYOCERA AVX kc5032a_cm_2016_e.pdf Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V
Current - Supply (Max): 9.5mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 48 MHz