Продукція > KYOCERA AVX > KC5032C20.0000C30E00
KC5032C20.0000C30E00
KC5032C20.0000C30E00 KYOCERA AVX
K30_3C_dim1.jpg
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC5032C20.0000C30E00 KC5032C20.0000C30E00 Виробник : KYOCERA AVX K30_3C_dim1.jpg Description: XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KC5032C20.0000C30E00 KC5032C20.0000C30E00 Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_KC5032C_C3-3181491.pdf Standard Clock Oscillators 20MHz 3.3Volts Enable