Продукція > AVX / KYOCERA > KC7050A100.000C3GE00
KC7050A100.000C3GE00
KC7050A100.000C3GE00 AVX / Kyocera
kc7050a_c3_e-1131552.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 100.000MHZ 3.3V
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050A100.000C3GE00 KC7050A100.000C3GE00 Виробник : Kyocera International Inc. Electronic Components kc7050a_c3_e.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
на замовлення 2343 шт: