Продукція > AVX CORP/KYOCERA CORP > KC7050A12.0000C3GE00
KC7050A12.0000C3GE00
KC7050A12.0000C3GE00 AVX Corp/Kyocera Corp
kc7050a_c3_e.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
на замовлення 1159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050A12.0000C3GE00 KC7050A12.0000C3GE00 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp kc7050a_c3_e.pdf Description: OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
KC7050A12.0000C3GE00 KC7050A12.0000C3GE00 Виробник : AVX / Kyocera kc7050a_c3_e-1131552.pdf Standard Clock Oscillators 12.0000MHZ 3.3V