Продукція > KYOCERA AVX > KC7050K24.0000C10E00
KC7050K24.0000C10E00
KC7050K24.0000C10E00 KYOCERA AVX
cry_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators 24.0000MHZ Clock OSC IL CMOS
на замовлення 337 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050K24.0000C10E00 KC7050K24.0000C10E00 Виробник : AVX / Kyocera pkg_e.pdf Standard Clock Oscillators 24.0000MHZ Clock OSCIL CMOS
на замовлення 1002 шт:
KC7050K24.0000C10E00 KC7050K24.0000C10E00 Виробник : KYOCERA AVX cry_e.pdf Description: XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 24 MHz