Продукція > KYOCERA AVX > KC7050K33.3333C1GE00
KC7050K33.3333C1GE00
KC7050K33.3333C1GE00 KYOCERA AVX
cry_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Frequency: 33.3333 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1081 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Frequency: 33.3333 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050K33.3333C1GE00 KC7050K33.3333C1GE00 Виробник : Kyocera AVX cry_e.pdf Standard Clock Oscillators 33.3333MHZ 1.8/2.5/3 .3volts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
KC7050K33.3333C1GE00 KC7050K33.3333C1GE00 Виробник : KYOCERA clock_k_e.pdf Oscillator XO 33.3333MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 57
KC7050K33.3333C1GE00 KC7050K33.3333C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX cry_e.pdf Description: XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Part Status: Active
Frequency: 33.3333 MHz