Продукція > AVX / KYOCERA > KC7050K66.6667C1GE00
KC7050K66.6667C1GE00
KC7050K66.6667C1GE00 AVX / Kyocera
pkg_e.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Standard Clock Oscillators 66.6667MHZ Clock OSCIL CMOS
на замовлення 1031 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 66.6667MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 66.6667 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050K66.6667C1GE00 KC7050K66.6667C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX cry_e.pdf Description: XTAL OSC XO 66.6667MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 66.6667 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Frequency: 66.6667 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KC7050K66.6667C1GE00 KC7050K66.6667C1GE00 Виробник : KYOCERA AVX clock_k_e-2885764.pdf Standard Clock Oscillators 66.6667MHZ Clock OSC IL CMOS