Продукція > KYOCERA AVX > KC7050P155.520P30E00
KC7050P155.520P30E00
KC7050P155.520P30E00 KYOCERA AVX
kc7050p_p2p3_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 90mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 155.52 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 90mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050P155.520P30E00 KC7050P155.520P30E00 Виробник : KYOCERA AVX kc7050p_p2p3_e.pdf Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 90mA
Frequency: 155.52 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KC7050P155.520P30E00 KC7050P155.520P30E00 Виробник : AVX / Kyocera kc7050a_c3_e.pdf Standard Clock Oscillators 3.3volts 155.520MHz 7x5mm