Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCA55L7UMF102KL01K
KCA55L7UMF102KL01K
KCA55L7UMF102KL01K Murata Electronics
KCA55_SHORT_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 250V U2J SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250V U2J SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 1000 pF.