Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCA55L7UMF221KL01L
KCA55L7UMF221KL01L
KCA55L7UMF221KL01L Murata Electronics
KCA55_SHORT_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 2220(5750M) U2J 250Vac 220pF 10%
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 250V U2J SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCA55L7UMF221KL01L KCA55L7UMF221KL01L Виробник : Murata Electronics KCA55_SHORT_E.pdf Description: CAP CER 220PF 250V U2J SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 220 pF